O mnie

Kamila Popławska, blogerka lovinlife.pl

Kilka słów o tym, kim jestem 

Od dawna szukałam miejsca, gdzie mogłabym podzielić się tym co kocham, co sprawia mi przyjemność, a czasem tym o czym myślę i co mnie martwi. Czytanie blogów innych już mi nie wystarczało więc postanowiłam założyć swój.

Będę tu prezentować swoje pomysły kulinarne, opowiedzieć o swoich podróżach, pokazać miejsca, które są całkiem blisko, opowiedzieć o moich pasjach, które ciągle się zmieniają w moim życiu. Czy też tak macie, że nie ma jednej rzeczy, która Was na tyle absorbuje, że możecie powiedzie że to jest właśnie wasza pasja ? Często słyszę że powinnam odnaleźć swoją prawdziwą pasję, że praca powinna być pasją, ale co zrobić jak pewne rzeczy mnie po pewnym czasie nudzą, potrafię je zostawić niedokończone ? Może ktoś zna odpowiedź i podzieli się swoimi przemyśleniami. Na razie zostaje przy sprawianiu sobie małych przyjemności na co dzień.

To co mnie pasjonuje w ostatnich tygodniach to planowanie mojego miejskiego ogrodu na balkonie. Od kilku lat podejmowałam próby uprawy różnych roślin z coraz większym nastawieniem na warzywa i rośliny jadalne. W tym roku chcę pójść o krok dalej i zacząć uprawę od nasionka.

Myślę, że to będzie jeden z głównych tematów wiosennych postów.

Drugim ważnym tematem w moim życiu jest gotowanie. Lubię eksperymentować w kuchni. Nie jestem chyba w tym bardzo oryginalna ale jestem dumna ze swoich dań więc chętnie się nimi podzielę. Oczywiście korzystam z różnych przepisów, ale praktycznie zawsze coś w nich zmieniam. Więc będę umieszczała linki do oryginalnych przepisów ale napiszę też co zmieniłam.

Trzeci temat, który chciałabym stopniowo uzupełniać to podróże. A właściwie moje przygody z podróży. Myślę że moje zdjęcia mają co najmniej dużą konkurencję w sieci więc nimi nie będę się chwalić, co najwyżej będą obrazami do moich opowieści. A przygód miałam wiele i chętnie się nimi podzielę.

Jeżeli wciąż jeszcze czytacie mój wstęp zapraszam do dalszej przygody w działe Kulinarne eksperyment, Miejski ogrodnin czy Pocztówki z podróży.